فرصتهای شغلی


یکی از مشکلات جدی دانشجویان یافتن فرصت‌های شغلی در حین تحصیل و پس از تحصیل است. زمینه‌سازی برای اشتغال حین تحصیل و پس از تحصیل دانشجویان یکی از وظایفی است که برعهده سازمان دانشجویان قرار دارد. ما در این سازمان، با دریافت و پایش اطلاعات شما، شما را به موسسات و شرکت‌ها و مراکز و سازمان‌هایی که به دنبال افرادی با تخصص و تحصیلات شما می‌گردند، معرفی خواهیم کرد. بدیهی است که ورود اطلاعات در این بخش، به منزله تضمین برای شاغل‌شدن شما نیست، بلکه ما قول می‌دهیم شما را به کارفرمایان معرفی کنیم. بقیه راه، با کارفرمایان و البته خود شماست. 
همچنین اولویت اول ما برای معرفی فرصت‌های شغلی به شما، فرصت‌هایی است که درون جهاد دانشگاهی وجود دارد. پس از آن، شما را به سازمان‌ها و مراکز و شرکت‌‌های دیگر معرفی خواهیم کرد.
استفاده از مزایای این بخش، یک شرط دیگر هم دارد: عضویت در سازمان دانشجویان. اگر هنوز عضو نشده‌اید، ابتدا در سازمان دانشجویان عضو شوید. 
پس از عضویت در سازمان، با استفاده از نام کاربری و گذرواژه، وارد پروفایل شخصی خود در سایت شهر دانشجو شوید و حتما فرم روزمه خود را تکمیل کنید.

آگهی‌های استخدام را دنبال کنید
خیلی از ماها برای پیدا کردن شغل، راهی به جز سر زدن به آگهی های استخدام نداریم. جهاد دانشگاهی سال‌هاست هفته‌نامه‌ای منتشر می‌کند که به‌روزترین آگهی‌های استخدام در آن چاپ می‌شود. اسم این نشریه بازار کار است. برای خواندن نسخه آنلاین بازار کار، و بررسی آگهی‌های استخدام به سایت بازار کار سر بزنید.


جذب فارغ‌التحصیل دکتری جامعه‌شناسی، مددکاری یا روانشناسی در جهاد دانشگاهی دانشگاه علامه طباطبایی

نیاز به همکاری دانشجوی آی تی و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (مارکتینگ) در جهاد دانشگاهی دانشگاه شهید بهشتی